• Wolne reprezentacje: , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: Prośba o Dotację
Tryby wyświetlania wątku
#81
Nick: Adrian
Kadra: Chorwacja
Oczekiwana kwota: 2 500 000
Cel dotacji: Chorwacja nie jest raczej krajem kojarzonym ze skokami, a zainteresowanie nimi w kraju - również znikome, dlatego przychodzę z prośbą o dotacje, w celu zmienienia tego. Na pewno przy rozbudowie, czy budowie nowej skoczni narciarskiej wzrosłoby grono zainteresowanych, co jest jednym z moich celów. Pieniądze przekazałbym również na rozwój (treningi) mojej kadry. Zgodzę się także na niższą kwotę dotacji.
 
Odpowiedz
#82
Nick: darek_1415
Kadra: Chiny
Oczekiwana kwota: 2 000 000
Cel dotacji: Zainteresowanie Skokami Narciarskimi w Chinach jest znikome dlatego przychodzę z prośbo o dotacje na wyszukanie i pobór nowych juniorów którzy w przyszłość mogli by reprezentować Chiny na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich o których organizacje będziemy ubiegać się w przyszłość ale musimy stworzyć sobie zaplecze z młodych zawodników i zawodniczek którzy będą trenować za granico w krajach które bardziej kojarzą się z skokami by wyszkolić swoje umiejętność by mogli byśmy być z nich dumni w przyszłość po dobrych występach na przyszłych Igrzyskach Które będą odbywać się u nas w kraju w najbliższych latach ale najpierw musimy wyremontować skocznie w Yabuli ale najpierw chcemy zorganizować Zimowe Igrzyska Młodzieży i Mistrzostwa świata juniorów a następni Zimowe Igrzyska Olimpijskie
Z poważaniem Menadżer darek_1415
P.S. Zgodzę również się na niszą kwotę dotacji
Od: 24.11.2019 Do:....- Chiny 
 
Odpowiedz
#83
Nick: PolishFish
Kadra: Bułgaria
Oczekiwana kwota: 1 000 000
Cel dotacji: Jako iż w naszym kraju mamy bardzo utalentowanych młodych skoczków uważam że powinniśmy zainwestować w treningi dzięki którym będą mogli wejść na dużo wyższy poziom niż jest to przewidywane a nawet zaryzykuje stwierdzeniem że za parę lat będą sięgali po najwyższe laury.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości