• Wolne reprezentacje: , , , , , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Następna kadra w cyklu 'Outsiderzy' to?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Kazachstan
66.67%
6 66.67%
Bułgaria
0%
0 0%
Holandia
0%
0 0%
Gruzja
11.11%
1 11.11%
Lichenstein
22.22%
2 22.22%
Razem 9 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: 'Outsaiderzy'-#6 Andora
Tryby wyświetlania wątku
"Outsiderzy" - cykl, w którym przedstawiam słabsze, zaczynające dopiero swoją przygodę ze skokami narciarskimi reprezentacje.

Andora za grosz nie kojarzy nam się ze skokami. I nic w tym dziwnego, ponieważ dotychczas tylko jeden skoczek, skakał dla Andory, a jest nim Tomas CANO, który w tym 
czasie reprezentował Hiszpanię, ale był to rok 1992. Reprezentacja 
Andory raz była na Mistrzostwach Świata w Narciarstwie Klasycznym i to było w 2007r., ale tylko Francois Jacques'a Soulie reprezentował owy kraj i to w innej dyscyplinie.
Nadszedł jeden ważny dzień, a chodzi o 5. maja 2019r. gdzie managerem Andory został Bombel. Następnie menegerami 
po Bomblu zostawali dominikbosspl i Radek, ale od 18 maja tego roku stery przejął keszyk. Sztab szkoleniowy reprezentacji jest wyśmienity patrząc na poziom kadry. 
Zarządcy postawili na sprawdzone nazwiska takie jak: Matjaz Zupan czy Joachim Winterlich. Sponsorami zostały takie marki jak Huawei czy hiszpańska Joma co świadczy, że
owe marki chyba chcą przejąć tamtejszy rynek. Na dzisaj rekordzistą Andory jest
Jose CARRASCO który skoczył 198 m, mając dopiero 19 lat. Czy w tym górzystym kraju urodził się nowy talent? O tym się przekonamy. Zapraszam na wywiad z menagerem kadry keszykiem i trenerem seniorów Matjażem Zupanem.

Witam nikt przed sezonem nie spodziewałby 15 pkt. W pucharze kontynentalnym mężczyzn jak również no nawet dobrych występów ale bez punktowych w LGP. Czy cieszysz się z takich wyników w letnim sezonie?
Witam również, bardzo się cieszę ponieważ na początku jak objąłem owe stanowisko na którym teraz jestem nie spodziewałbym się nawet tych 15 pkt w LPK mężczyzn czy też dla Andory dobrych występów w LGP chociaż ciągle czekamy na punkty w LGP czy też w PŚ.

Dlaczego tylko jeden zawodnik występuje w LPK? Jak mogłoby występować dwójka i więcej punktów byście zdobywali niż na dzień dzisiejszy tylko 15. 
Dlaczego? Prosta odpowiedz ponieważ czekamy na historyczne punkty w LGP.

Jakie cele masz z keszykiem względem tych chłopaków w kadrze seniorskiej?
Cele są następujące historyczne punkty w LGP czy też w PŚ, jak również dalsze rozwijanie tych chłopaków.

Dziękuję za udzielony wywiad.
Dziękuję.

Witam, jak nastroje przed zbliżającym się 2 sezonem zimowym?
Nastroje w kadrze są bardzo dobre, wszyscy ze sobą dobrze współpracują i liczymy na sportowy awans w tym sezonie.

Widzimy, że menagerzy tego kraju jakim jest Andora zmieniają z owego kraju na inny wie może pan dlaczego tak robią?
W pewnym sensie po ukazaniu siebie z dobrej strony w takiej kadrze, dostają szanse w lepszej nacji i starają się ją wykorzystać.

Jeżeli chodzi o plany i cele może pan się z naszymi czytelnikami podzielić?
Planem na ten sezon jest rozwój z każdym mozliwym dniem.

Jacy juniorzy mają dla pana duże znaczenie czy wszyscy są pod pańskim okiem?
Wszyscy są na jednakowej pozycji startowej.

Czy Jose CARASSCO ma możliwość według pana poprawić rekord Andory na lepszy?
Zdecydowanie tak.

I ostatnie pytanie na dziś. Czy Andora ma możliwość w tym sezonie na 15 w klasyfikacji FIS?
Pomidor  Big Grin .

Dziękuję za udzielony mi wywiad.
Również dziękuje.

-JA 
-keszyk

Odpowiedz
Fajny artykuł Smile mam jedno zastrzeżenie co do artykułu: mianowicie nie wiem który wywiad jest z kim bo napisałeś jeden po drugim, dodaj może jakąś przerwę między nimi

A w ankiecie to może dodaj reprezentacje które obecnie mają menadżera, np Bośnia, Dania, Ukraina - Kazachstan za bardzo nie jest już outsiderem u nas a z reprezentacji bez menadżera ciężko ci będzie coś wycisnąć
10.03.2019 - ... Słowenia

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości