• Wolne reprezentacje: , , , , , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: Pytania
Tryby wyświetlania wątku
Osobno. Jako że kwota narodowa na dany cykl moze byc wystawiona na max. 2 konkursy, a np. LGP oraz PŚ to osobne cykle to niczemu to nie przeszkadza Big Grin

Odpowiedz
Chciałem rozbudować kompleks w Sarajewie, a tam mi się pokazuje że skocznia normalna ma trybuny o pojemności 50 widzów, a duża 500 widzów. Czy to naprawdę tak ma być (choć wydaje mi się, że nie) czy raczej to tylko zwykły błąd? Smile

Odpowiedz
(08-14-2019, 10:45 AM)pJoterX napisał(a): Chciałem rozbudować kompleks w Sarajewie, a tam mi się pokazuje że skocznia normalna ma trybuny o pojemności 50 widzów, a duża 500 widzów. Czy to naprawdę tak ma być (choć wydaje mi się, że nie) czy raczej to tylko zwykły błąd? Smile

50 widzów to oczywiście błąd, jest za mało o jedno zero

Odpowiedz
Czy jest planowane rozdanie nagrod finansowych dla zawodnikow top3 Letniego Fis Cupu? Bo w temacie http://www.skijumpingmanager.pl/showthread.php?tid=25 nie ma ale niewiem cxy to niedopatrzenie czy popristu faktycznie niebedzie nic
P. S. To samo pytanie odnosnie dodatkowych punktow um dla top3 letniego fis cup bo tez nic nie ma (wiec moze planowe dzialanir niestety to)

2019-03-13 - ... Czechy

[Obrazek: cenzura-NIE-DLA-LGBT.png]

Odpowiedz
Czy do ligi rFactor trzeba mieć jakieś f1 czy motorsport manager ?

Odpowiedz
(08-22-2019, 11:33 PM)Piatus napisał(a): Czy do ligi rFactor trzeba mieć jakieś f1 czy motorsport manager ?

Nie trzeba za nic płacić. Wszystko czego używamy jest do pobrania za darmo na serwerze Discord dla ligi.

Odpowiedz
Odpowiadajac uzywamy gry rFactor 1 oraz moda wlasnego

2019-03-13 - ... Czechy

[Obrazek: cenzura-NIE-DLA-LGBT.png]

Odpowiedz
Kiedy będą kalendarze na sezon zimowy, jak będą wyglądały treningi?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości