• Wolne reprezentacje: , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: Start sezonu zimowego #2
Tryby wyświetlania wątku
#1
Zgłoszenia/Wyniki

Od teraz linki do zgłoszeń widnieją na samej górze forum co czyni zgłaszanie kadry dużo wygodniejszym. Wyniki pozostaną wrzucane jako tematy z opcją komentowania w działach odpowiednich zawodów cyklicznych. Wyniki będą przedstawiane jako tabelki wzorem tych oryginalnych(Jak bedą nowe to my też zmienimy) na podstawie pliku txt generowanego przez DSJ'ta. Do każdych wyników będą załączone screeny potwierdzające dla "nieufnych" z tym że zamiast imienia i nazwiska w grze z przyczyn technicznych widnieje ID danego zawodnika. Niestety również z przyczyn technicznych nie możemy przedstawić wyników z S1(tylko screeny).
Rekordy,PB,Kontuzje,Medale,Generalki uzupełniane są teraz automatycznie co znacznie ograniczy nasz wkład czasowy i mam nadzieje pozwoli na zniwelowanie dotychczasowych opóźnień.

Nowe turnieje

Nowy system pozwala również na wrócenie do turniejów w których liczy się łączna nota z kilku zawodów.
W PŚ oprócz TCS zobaczymy Turniej Nordycki a w PŚK Puchar Beskidów.

Fis Cup Kobiet

Na start managera pominęliśmy ten cykl ze względu na zbyt małą liczbę kobiet. Liczba ta powoli wzrasta, kadry pobierają kolejne juniorki, a zmiana systemu dodawania wyników sprawia że symulowanie będzie mniej czasochłonne. Wszystko to złożyło się na świetną okazje do uruchomienia tego cyklu. Mnożnik/Nagrody oczywiście obowiązuje takie same jak w przypadku FIS Cup panów.  W związku z brakiem klasyfikacji z lata kwota na pierwsze zawody dla każdej kadry wynosi 4.

Fis Youth Cup

Na pierwszy weekend FYC/FYCK  obowiązuje kwota 3 dla każdej kadry.
Reszta zmian w fyc została opisana tu: http://www.skijumpingmanager.pl/showthread.php?tid=938.


Do czwartku pojawi się długo oczekiwana informacja o moralach (które też przeszły zmiany przez nowy system) oraz zreorganizowany system sprzedaży biletów. 
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości