• Wolne reprezentacje: , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


Organizacja Mistrzostw



>

Wybrana data to dzień rozgrywania pierwszego konkursu, a mistrzostwa są dwudniowe.
Pierwsze okno czasowe na rozgrywanie mistrzostw w tym sezonie to 09-14.06.20.
Mistrzostwa Kraju można zorganizować raz w sezonie.
Wstęp dla kibiców jest bezpłatny.
Nagrody:
1 miejsce - +20/+20/+20 oraz 2pkt. morale.
2 miejsce - 2pkt. morale.
3 miejsce - 1pkt. morale.

Mistrzostwa Kraju są imprezą oficjalną czyli:
- Upadki w drugiej serii liczą się do kontuzji w następnych zawodach.
- Rekord skoczni może zostać pobity.
- Zawodnicy kontuzjowani nie mogą uczestniczyć w zawodach.
Wyniki Mistrzostw
2020-06-09
NCk - Indywidualny
Sarajevo (Igman Olympic Jumps)
Wyniki
112
125
2020-06-09
NCk - Indywidualny
Harachov (Certak)
Wyniki
125
142
2020-06-09
NCk - Indywidualny
Erzurum (Kiremitliktepe )
Wyniki
125
140
2020-06-09
NCk - Indywidualny
Mátraháza (Síugrás)
Wyniki
83
92
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Ignalina (Lietuva-SKI)
Wyniki
70
76
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Ułan Bator (Sports-Complex Bator)
Wyniki
90
98
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Cahul (Winter Sports Moldova)
Wyniki
85
95
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Paekam Rodongjagu (im. Kim Dzong Una)
Wyniki
100
106
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Namata (Ónoma Níko Polychronídi)
Wyniki
85
95
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Trondheim (Granåsenbakken)
Wyniki
124
140
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Otepaa (Tehvandi)
Wyniki
90
100
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Predazzo (Trampolino Giuseppe del Ben)
Wyniki
120
135
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Courchevel (Le Praz)
Wyniki
120
132
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Ałmaty (Sunkar Ski Jumping Complex)
Wyniki
125
140
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Rasnov (Trambulina Valea Cărbunării)
Wyniki
90
97
2020-06-10
NCk - Indywidualny
Strbske Pleso (MS 1970)
Wyniki
90
100
2020-06-10
NC - Indywidualny
Sarajevo (Igman Olympic Jumps)
Wyniki
112
125
2020-06-10
NC - Indywidualny
Harachov (Certak)
Wyniki
125
142
2020-06-10
NC - Indywidualny
Erzurum (Kiremitliktepe )
Wyniki
125
140
2020-06-10
NC - Indywidualny
Mátraháza (Síugrás)
Wyniki
83
92
2020-06-11
NCk - Indywidualny
Koprivnica (Croatian Ski Center - HrvatSki)
Wyniki
90
99
2020-06-11
NCk - Indywidualny
Tonder (Ski Complex Tonder)
Wyniki
88
98
2020-06-11
NCk - Indywidualny
Akureyri (Hlíðarfjall)
Wyniki
92
100
2020-06-11
NCk - Indywidualny
Wisła (im. Adama Małysza)
Wyniki
120
134
2020-06-11
NC - Indywidualny
Ignalina (Lietuva-SKI)
Wyniki
70
76
2020-06-11
NC - Indywidualny
Ułan Bator (Sports-Complex Bator)
Wyniki
90
98
2020-06-11
NC - Indywidualny
Cahul (Winter Sports Moldova)
Wyniki
85
95
2020-06-11
NC - Indywidualny
Paekam Rodongjagu (im. Kim Dzong Una)
Wyniki
100
106
2020-06-11
NC - Indywidualny
Namata (Ónoma Níko Polychronídi)
Wyniki
85
95
2020-06-11
NC - Indywidualny
Trondheim (Granåsenbakken)
Wyniki
124
140
2020-06-11
NC - Indywidualny
Otepaa (Tehvandi)
Wyniki
90
100
2020-06-11
NC - Indywidualny
Predazzo (Trampolino Giuseppe del Ben)
Wyniki
120
135
2020-06-11
NC - Indywidualny
Courchevel (Le Praz)
Wyniki
120
132
2020-06-11
NC - Indywidualny
Ałmaty (Sunkar Ski Jumping Complex)
Wyniki
125
140
2020-06-11
NC - Indywidualny
Rasnov (Trambulina Valea Cărbunării)
Wyniki
90
97
2020-06-11
NC - Indywidualny
Strbske Pleso (MS 1970)
Wyniki
90
100
2020-06-12
NCk - Indywidualny
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze)
Wyniki
125
140
2020-06-12
NCk - Indywidualny
Kuopio (Puijo)
Wyniki
120
127
2020-06-12
NCk - Indywidualny
Pyeongchang (Alpensia Ski Jumping Centre)
Wyniki
125
142
2020-06-12
NCk - Indywidualny
Sigulda (Paradīzes Kalns)
Wyniki
60
70
2020-06-12
NCk - Indywidualny
Wrexham (Wilderness Tip Ski Jumps)
Wyniki
80
90
2020-06-12
NC - Indywidualny
Koprivnica (Croatian Ski Center - HrvatSki)
Wyniki
90
99
2020-06-12
NC - Indywidualny
Tonder (Ski Complex Tonder)
Wyniki
88
98
2020-06-12
NC - Indywidualny
Akureyri (Hlíðarfjall)
Wyniki
92
100
2020-06-12
NC - Indywidualny
Wisła (im. Adama Małysza)
Wyniki
120
134
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Alatay (Kyrgyzstan Sports Center)
Wyniki
90
97
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Astún (Trampolín de Saltos Valle de Astún)
Wyniki
85
91
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Falun (Lugnet)
Wyniki
90
100
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Vorokhta (Avangard)
Wyniki
90
100
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Einsiedeln (Andreas Küttel-Schanze)
Wyniki
105
117
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Hakuba (Olympic Ski Jumps)
Wyniki
120
131
2020-06-13
NCk - Indywidualny
Borovets (Mousala)
Wyniki
90
100
2020-06-13
NC - Indywidualny
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze)
Wyniki
125
140
2020-06-13
NC - Indywidualny
Kuopio (Puijo)
Wyniki
120
127
2020-06-13
NC - Indywidualny
Pyeongchang (Alpensia Ski Jumping Centre)
Wyniki
125
142
2020-06-13
NC - Indywidualny
Sigulda (Paradīzes Kalns)
Wyniki
60
70
2020-06-13
NC - Indywidualny
Wrexham (Wilderness Tip Ski Jumps)
Wyniki
80
90
2020-06-14
NC - Indywidualny
Alatay (Kyrgyzstan Sports Center)
Wyniki
90
97
2020-06-14
NC - Indywidualny
Astún (Trampolín de Saltos Valle de Astún)
Wyniki
85
91
2020-06-14
NC - Indywidualny
Falun (Lugnet)
Wyniki
90
100
2020-06-14
NC - Indywidualny
Vorokhta (Avangard)
Wyniki
90
100
2020-06-14
NC - Indywidualny
Einsiedeln (Andreas Küttel-Schanze)
Wyniki
105
117
2020-06-14
NC - Indywidualny
Hakuba (Olympic Ski Jumps)
Wyniki
120
131
2020-06-14
NC - Indywidualny
Borovets (Mousala)
Wyniki
90
100