• Wolne reprezentacje:
Witaj! Logowanie Rejestracja


SŁOWENIA
Reputacja: 10*
Zainteresowanie dyscypliną: Sport Narodowy


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 91,600$
Manager: Trinket9
Sponsor Główny: Gorenje 5,000,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: Elan 3,000,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [44]Gorazd BERTONCELJ 9* | 2 sezon/y
Trener(Kobiety): [58]Vasja BAJC 10* | 2 sezon/y
Trener Juniorów: [37]Anders BARDAL 9* | 2 sezon/y
Trener Juniorek: [46]Pekka NIEMELA 10* | 2 sezon/y
Fizjoterapeuta: [44]Veikko PITKÄNEN 10* | 2 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Kranji (OMV Center) Licencja FIS poz. 3 100 109
Ljubno (Logarska Dolina) Licencja FIS poz. 4 85 94
Mislinja (Skakalnica Dr. Stank...) 85 93
Planica (Letalnica) 200 240
Planica (Bloudkova Velikanka) Licencja FIS poz. 3 125 139
Planica (Srednija Velikanka) Licencja FIS poz. 3 95 102
Velenje (Grajski Gric) ZAMKNIETA 85 94
Historia managerów:
Nick Od Do
Trinket9 2019-03-15 0000-00-00
  
Kadra Mężczyzn:
[20] Domen PREVC 1600/1610/1510 PS
[19] Timi ZAJC 1600/1610/1490 PS
[23] Anze LANISEK 1570/1620/1420 PS
[20] Aljaz OSTERC 1580/1580/1430 PS
[18] Zak MOGEL 1560/1590/1410 PS
[22] Ziga JELAR 1600/1500/1320 PS
[23] Tilen BARTOL 1360/1410/1210 PS
[27] Peter PREVC 1320/1330/1300
[23] Cene PREVC 1370/1400/1160
[26] Anze SEMENIĆ 1340/1370/1130
[21] Bor PAVLOVCIĆ 1340/1400/1070
[18] Jan BOMBEK 1190/1250/920 MSJ
[18] Jernej PRESECNIK 1060/1090/850 MSJ
[16] Franci JURDANA 1040/1020/910 MSJ
[16] Peter Pavel PETEK 1050/1070/840 MSJ
[18] Luka ROBNIK 1010/1040/830
[17] Mark HAFNAR 960/990/780
[17] Nace ERJAVEC 790/790/790
[20] Lovro KOS 790/790/640
[22] Nik FABIJAN 720/690/660
[22] Blaz PAVLIC 720/690/660
[30] Jurij TEPES 650/650/720
[27] Nejc DEZMAN 650/650/650
[26] Jaka HVALA 650/650/650
[26] Ernest PRIŚLIĆ 650/650/650
[26] Rok JUSTIN 650/650/650
[22] Matevz SAMEC 620/620/620
[36] Jernej DAMJAN 600/600/600
[30] Miran ZUPANCIĆ 600/600/600
[28] Andraz POGRAJC 600/600/600
[24] Aljaz VODAN 600/600/600
[23] Andraz MODIC 600/600/600
[22] Martin CAPUDER 600/600/600
[22] Urban ROGELJ 600/600/600
[22] Rok TARMAN 600/600/600
[21] Jan KUS 600/600/600
[21] Tine BOGATAJ 600/600/600
[21] Patrik VITEZ 600/600/600
[19] Bernard DOBRE 600/600/600
[19] Tomi JOVAN 600/600/600
[19] Benjamin PODOBNIK 600/600/600
[19] Matija VIDIC 600/600/600
[19] Lovro VODUSEK 600/600/600
[18] Tjas GRILC 600/600/600
[18] Kristjan JEKOVEC 600/600/600
[18] Rok OBLAK 600/600/600
[18] Marcel STRZINAR 600/600/600
[18] David ZUPANEC 600/600/600
[17] Dan BELHAR 600/600/600
[17] Matic HLADNIK 600/600/600
[17] Timotej JEGLIC 600/600/600
[17] Matija KOSIR 600/600/600
[17] Marcel REP 600/600/600
[17] Jon TEPES 600/600/600
[17] Karlo VODUSEK 600/600/600
Kadra Kobiet:
[20] Nika KRIZNAR 1570/1490 PSK
[22] Ema KLINEC 1560/1480 PSK
[25] Ursa BOGATAJ 1490/1420 PSK
[19] Jerneja BRECL 1430/1410 PSK
[18] Pia MAZI 1290/1210 MSJ
[19] Katra KOMAR 1270/1190 MSJ
[26] Spela ROGELJ 1240/1160 PSK
[17] Lara LOGAR 880/850 MSJ
[17] Nika VETRIH 880/850 MSJ
[18] Jerneja REPINC ZUPANCIC 830/800 KONTUZJA
[18] Ema VOLAVSEK 770/740 PSK
[17] Spela MASTNAK 770/740 PSK
[18] Silva VERBIC 610/610 KONTUZJA
[32] Maja VTIC 600/600
[27] Katja POZUN 600/600
Kadra Juniorów
[15] Miroslav MAJDIĆ ???/???/???
[15] Darko JESENEK ???/???/???
[15] Frenk BURJA 690/660/640
[14] Pavle KRAŠEVEC ???/???/???
[13] Derviš OCVIRK ???/???/???
Kadra Juniorek:
[15] Merita KOLENC 600/600 FYCk
[15] Andrea PETEK ???/??? FYCk
[15] Slava ŽIŽEK ???/??? FYCk
[14] Viktoria PREGELJ ???/??? FYCk
[14] Desanka BRATINA ???/??? FYCk
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie