• Wolne reprezentacje: , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


SŁOWENIA
Reputacja: 10*
Zainteresowanie dyscypliną: Sport Narodowy


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 5,468,800$
Manager: Trinket9
Sponsor Główny: Gorenje 5,000,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: Elan 3,000,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [45]Gorazd BERTONCELJ 9* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [59]Vasja BAJC 10* | 1 sezon/y
Trener Juniorów: [38]Anders BARDAL 9* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [47]Pekka NIEMELA 10* | 1 sezon/y
Fizjoterapeuta: [45]Veikko PITKÄNEN 10* | 1 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Kranji (OMV Center) Licencja na sez III 100 109
Ljubno (Logarska Dolina) Licencja na sez III 85 94
Mislinja (Skakalnica Dr. Stank...) 85 93
Planica (Letalnica) Licencja na sez III 200 240
Planica (Bloudkova Velikanka) Licencja na sez III 125 139
Planica (Srednija Velikanka) Licencja na sez III 95 102
Velenje (Grajski Gric) ZAMKNIETA 85 94
Historia managerów:
Nick Od Do
Trinket9 2019-03-15 0000-00-00
  
Kadra Mężczyzn
[20] Timi ZAJC 1460/1460/1350 TRENING
[24] Anze LANISEK 1390/1420/1420 TRENING
[21] Domen PREVC 1420/1420/1330 TRENING
[19] Zak MOGEL 1430/1460/1280 TRENING
[24] Cene PREVC 1340/1370/1130 TRENING
[21] Aljaz OSTERC 1280/1280/1130 PS
[23] Ziga JELAR 1320/1220/1040 PS
[22] Bor PAVLOVCIĆ 1300/1330/940 TRENING
[24] Tilen BARTOL 1060/1110/910 PS
[27] Anze SEMENIĆ 1070/1100/860 PS
[17] Peter Pavel PETEK 1050/1070/850 TRENING
[28] Peter PREVC 970/980/950 PS
[19] Jan BOMBEK 960/1020/690 PK
[19] Jernej PRESECNIK 830/860/620 PK
[17] Franci JURDANA 810/790/680 PK
[18] Mark HAFNAR 730/760/620 PK
[16] Miroslav MAJDIĆ 710/660/740 PK
[19] Luka ROBNIK 730/760/570 PK
[16] Darko JESENEK 680/630/630 PK
[37] Jernej DAMJAN 600/600/600 PS
[31] Jurij TEPES 600/600/600 PS
[29] Andraz POGRAJC 600/600/600
[28] Nejc DEZMAN 600/600/600
[27] Jaka HVALA 600/600/600
[27] Ernest PRIŚLIĆ 600/600/600
[27] Rok JUSTIN 600/600/600
[24] Andraz MODIC 600/600/600
[23] Nik FABIJAN 600/600/600
[23] Blaz PAVLIC 600/600/600
[23] Urban ROGELJ 600/600/600
[23] Matevz SAMEC 600/600/600
[22] Jan KUS 600/600/600
[22] Tine BOGATAJ 600/600/600
[22] Patrik VITEZ 600/600/600
[21] Lovro KOS 600/600/600
[20] Bernard DOBRE 600/600/600
[20] Matija VIDIC 600/600/600
[20] Lovro VODUSEK 600/600/600
[19] Tjas GRILC 600/600/600
[19] Kristjan JEKOVEC 600/600/600
[19] Rok OBLAK 600/600/600
[19] Marcel STRZINAR 600/600/600
[18] Dan BELHAR 600/600/600
[18] Nace ERJAVEC 600/600/600
[18] Timotej JEGLIC 600/600/600
[18] Marcel REP 600/600/600
[18] Karlo VODUSEK 600/600/600
Kadra Kobiet
[21] Nika KRIZNAR 1610/1590 TRENING
[23] Ema KLINEC 1520/1470 TRENING
[20] Jerneja BRECL 1420/1400 TRENING
[26] Ursa BOGATAJ 1160/1090 PSK
[19] Pia MAZI 1160/1080 PSK
[20] Katra KOMAR 1040/960 PSK
[27] Spela ROGELJ 990/910 PSK
[16] Andrea PETEK 890/810 TRENING
[16] Slava ŽIŽEK 760/730 TRENING
[18] Lara LOGAR 750/690 TRENING
[18] Nika VETRIH 750/690 TRENING
[33] Maja VTIC 600/600 PKK
[28] Katja POZUN 600/600 PKK
[19] Jerneja REPINC ZUPANCIC 600/600 PKK
[19] Ema VOLAVSEK 600/600 PKK
[19] Silva VERBIC 600/600 PKK
[18] Spela MASTNAK 600/600 PKK
Kadra Juniorów
[15] Pavle KRAŠEVEC ???/???/??? FYC
[15] Matej PLUT ???/???/??? FYC
[14] Derviš OCVIRK ???/???/??? FYC
[13] Ozbej KOTNIK VACOVNIK ???/???/??? FYC
Kadra Juniorek:
[15] Viktoria PREGELJ ???/???
[15] Gaja Mila KRANJC ???/???
[15] Desanka BRATINA ???/???
[14] Nika PREVC ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie