• Wolne reprezentacje:
Witaj! Logowanie Rejestracja


ROSJA
Reputacja: 6*
Zainteresowanie dyscypliną: Normalne


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 564,560$
Manager: Vaciok
Sponsor Główny: Mc'Donalds 3,500,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: Slatnar 2,000,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [50]Stefan HORNGACHER 10* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [56]Andreas BAUER 10* | 1 sezon/y
Trener Juniorów: [29]Krzysztof MIĘTUS 4* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [27]Bartłomiej KŁUSEK 3* | 1 sezon/y
Fizjoterapeuta: [36]Vincent Descombes SEVOIE 4* | 1 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Czajkowski (Snezhinka) Licencja FIS poz. 3 125 140
Czajkowski (Snezhinka) 95 102
Mieżdurieczensk (Jugus) 90 99
Mieżdurieczensk (Jugus) 120 130
Moskwa (Leninskie Gory) ZAMKNIETA 72 85
Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod) ZAMKNIETA 110 120
Niżny Tagił (Tramplin Stork) Licencja FIS poz. 4 120 134
Perm (Skoczek Narciarski) Licencja FIS poz. 2 68 75
Soczi (Russkije Gorki) 125 140
Soczi (Russkije Gorki) 95 106
Historia managerów:
Nick Od Do
Vaciok 2019-12-05 0000-00-00
Ninjas 2019-03-15 2019-11-25
  
Kadra Mężczyzn:
[25] Evgeniy KLIMOV 1350/1360/1350 PS
[20] Maksim SERGEEV 1350/1350/1350 MSJ
[24] Vadim SHISHKIN 1390/1290/1290 TRENING
[17] Mikhail PURTOV 1220/1220/1220 MSJ
[21] Kirił KOTIK 1210/1210/1210 TRENING
[26] Mikhail MAKSIMOCHKIN 1180/1180/1180 PS
[25] Mikhail NAZAROV 1130/1130/1130 PS
[16] Yury LYAKH 970/980/1000 TRENING
[40] Dmitriy VASSILIEV 940/940/980
[30] Roman Sergeevich TROFIMOV 910/910/910
[16] Ivan ZLYGOSTEV 880/890/900 MSJ
[16] Arseny ZINNATOV 880/860/890 MSJ
[33] Denis KORNILOV 600/600/600
[29] Alexander SARDYNKO 600/600/600
[28] Ilmir HAZETDINOV 600/600/600
[28] Egor USACHOV 600/600/600
[27] Alexey ROMASHOV 600/600/600
[27] Alexander SHUVALOV 600/600/600
[27] Ivan LANIN 600/600/600
[25] Vladislav BOYARINTSEV 600/600/600
[23] Nikolai MATAVIN 600/600/600
[23] Sergey PYZHNOV 600/600/600
[21] Zakhir DZHAFAROV 600/600/600
[20] Vasilii NEGREBETSKII 600/600/600
[19] Ilya BASKAKOV 600/600/600
[19] Aleksandr LOGINOV 600/600/600
[19] Aleksandr MARCHUKOV 600/600/600
Kadra Kobiet:
[19] Lidiia IAKOVLEVA 1290/1220 MSJ
[18] Anna SHPYNEVA 1080/1000 MSJ
[22] Alexandra KUSTOVA 1020/940 PSK
[19] Aleksandra BARANTCEVA 980/900 MSJ
[17] Anastasiia REPINA 820/790 MSJ
[22] Sofia TIKHONOVA 800/750 KONTUZJA
[22] Ksenia KABLUKOVA 730/680 PSK
[18] Alina BORODINA 650/600 KONTUZJA
[29] Irina AVVAKUMOVA 600/600 PSK
[26] Stefaniya NADYMOVA 600/600
[21] Mariia IAKOVLEVA 600/600
[20] Kristina PROKOPIEVA 600/600
[19] Liia MAKHINIA 600/600
[18] Eva VAYNEROVA 600/600
[21] Anna ZHUKOVA 540/490 KONTUZJA
Kadra Juniorów
[15] Gennady NAIDANOV ???/???/??? FYC
[15] Yury FAKHRUTDINOV ???/???/??? FYC
[14] Roman KRAVCHENKO ???/???/??? FYC
Kadra Juniorek:
[15] Alenka KOTOVA ???/???
[15] Ruslana UKHOVA ???/???
[15] Lana BOBRIK ???/???
[14] Bella DMITRIYEVA ???/???
[14] Anastasiya OVECHKINA ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie