• Wolne reprezentacje: , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


ROSJA
Reputacja: 7*
Zainteresowanie dyscypliną: Normalne


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 3,644,880$
Manager: Vaciok
Sponsor Główny: ArcelorMittal 4,250,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: BWT 2,500,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [51]Stefan HORNGACHER 10* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [58]Steinar BRATEN 6* | 1 sezon/y
Trener Juniorów: [40]Jan MATURA 6* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [50]Kauko LOHTANDER 2* | 1 sezon/y
Fizjoterapeuta: [51]Jaromir SMOLA 5* | 1 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Czajkowski (Snezhinka) Licencja na sez III 125 140
Czajkowski (Snezhinka) 95 102
Mieżdurieczensk (Jugus) 90 99
Mieżdurieczensk (Jugus) 120 130
Moskwa (Leninskie Gory) ZAMKNIETA 72 85
Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod) ZAMKNIETA 110 120
Niżny Tagił (Tramplin Stork) Licencja na sez III 120 134
Perm (Skoczek Narciarski) 68 75
Soczi (Russkije Gorki) 125 140
Soczi (Russkije Gorki) 95 106
Historia managerów:
Nick Od Do
Vaciok 2020-06-14 0000-00-00
Ninjas 2019-03-15 2019-11-25
Vaciok 2019-12-05 2020-06-06
  
Kadra Mężczyzn
[25] Vadim SHISHKIN 1290/1190/1190 TRENING
[21] Maksim SERGEEV 1290/1190/1190 TRENING
[26] Evgeniy KLIMOV 1170/1180/1170 TRENING
[18] Mikhail PURTOV 1140/1140/1140 TRENING
[22] Kirił KOTIK 1080/1080/1080 TRENING
[27] Mikhail MAKSIMOCHKIN 1010/1010/1010 TRENING
[26] Mikhail NAZAROV 950/950/950 TRENING
[17] Ivan ZLYGOSTEV 910/920/930 TRENING
[17] Yury LYAKH 890/900/920 TRENING
[16] Gennady NAIDANOV 820/810/800 TRENING
[41] Dmitriy VASSILIEV 640/640/680 PS
[17] Arseny ZINNATOV 640/620/650 KONTUZJA
[31] Roman Sergeevich TROFIMOV 600/600/600 PK
[29] Ilmir HAZETDINOV 600/600/600 PK
[29] Egor USACHOV 600/600/600 PK
[28] Alexey ROMASHOV 600/600/600 PK
[28] Ivan LANIN 600/600/600 PK
[26] Vladislav BOYARINTSEV 600/600/600 PK
[24] Nikolai MATAVIN 600/600/600 PK
[24] Sergey PYZHNOV 600/600/600 PK
[22] Zakhir DZHAFAROV 600/600/600 PS
[21] Vasilii NEGREBETSKII 600/600/600 PK
[20] Ilya BASKAKOV 600/600/600 PS
[20] Aleksandr LOGINOV 600/600/600 PK
[20] Aleksandr MARCHUKOV 600/600/600 PK
Kadra Kobiet
[20] Lidiia IAKOVLEVA 1230/1060 PKK
[19] Anna SHPYNEVA 970/810 PKK
[20] Aleksandra BARANTCEVA 770/690 PKK
[23] Alexandra KUSTOVA 760/680 PKK
[30] Irina AVVAKUMOVA 600/600 PKK
[27] Stefaniya NADYMOVA 600/600
[23] Ksenia KABLUKOVA 600/600 PKK
[22] Mariia IAKOVLEVA 600/600 PSK
[21] Kristina PROKOPIEVA 600/600
[20] Liia MAKHINIA 600/600
[19] Alina BORODINA 600/600 PKK
[19] Eva VAYNEROVA 600/600
[18] Anastasiia REPINA 600/600
[23] Sofia TIKHONOVA 500/500
Kadra Juniorów
[15] Roman KRAVCHENKO ???/???/??? FYC
[13] Dmitriy KRAVCHENKO ???/???/??? FYC
Kadra Juniorek:
[15] Bella DMITRIYEVA ???/???
[15] Anastasiya OVECHKINA ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie