• Wolne reprezentacje:
Witaj! Logowanie Rejestracja


POLSKA
Reputacja: 8*
Zainteresowanie dyscypliną: Wysokie


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 1,055,500$
Manager: Graczek
Sponsor Główny: Milka 4,250,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: BWT 2,500,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [49]Alexander POINTNER 9* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [61]Jan SZTURC 8* | 2 sezon/y
Trener Juniorów: [75]Ladislav DIVILA 10* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [26]Axel FJELLESTAD 1* | 3 sezon/y
Fizjoterapeuta: [39]Kazimir POLJANIĆ 9* | 2 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Karpacz (Orlinek im. Stanisława...) ZAMKNIETA 85 94
Lubawka (Krucza Skała) ZAMKNIETA 85 95
Szczyrk (Skalite) 95 106
Szczyrk (Skalite) 70 77
Wisła (im. Adama Małysza) Licencja FIS poz. 4 120 134
Wisła (Łabajów) 65 71
Zakopane (Wielka Krokiew Im. Stanisława...) Licencja FIS poz. 5 125 140
Zakopane (Średnia Krokiew Im. Bronisł...) 85 94
Zakopane (Mała Krokiew) 65 72
Historia managerów:
Nick Od Do
Graczek 2019-05-17 0000-00-00
Vaciok 2019-03-15 2019-05-09
  
Kadra Mężczyzn:
[20] Paweł WĄSEK 1440/1440/1440 TRENING
[24] Jakub WOLNY 1410/1410/1410 TRENING
[29] Dawid KUBACKI 1300/1300/1300 PS
[19] Tomasz PILCH 1160/1130/1170 MSJ
[32] Kamil STOCH 1120/1150/1120 PS
[20] Bartosz CZYŻ 1160/1130/1070 MSJ
[32] Piotr ŻYŁA 1040/1040/1050 PS
[19] Kacper JUROSZEK 1060/1030/970 MSJ
[16] Kamil TERMANOWSKI 1010/970/930 MSJ
[18] Szymon JOJKO 940/940/790 PS
[25] Aleksander ZNISZCZOŁ 860/860/860
[25] Klemens MURAŃKA 860/860/860
[17] Adam NIŻNIK 900/870/810 PS
[23] Przemysław KANTYKA 870/840/780
[24] Andrzej STĘKAŁA 820/820/820
[28] Maciej KOT 810/810/810
[25] Stanisław BIELA 600/600/600
[24] Krzysztof LEJA 600/600/600
[20] Damian SKUPIEŃ 600/600/600
[20] Mateusz RAJDA 600/600/600
[19] Jaroslaw KRZAK 600/600/600
[19] Szymon PAWŁOWSKI 600/600/600
[19] Kacper STOSEL 600/600/600
[18] Karol NIEMCZYK 600/600/600
[18] Mateusz GRUSZKA 600/600/600
[18] Krzysztof KIETA 600/600/600
[18] Wiktor PĘKAŁA 600/600/600
[17] Krystian ZYGMUNTOWICZ 600/600/600
[17] Arkadiusz JOJKO 600/600/600
Kadra Kobiet:
[19] Kamila KARPIEL 1360/1340 MSJ
[20] Kinga RAJDA 1310/1290 TRENING
[19] Anna TWARDOSZ 1230/1210 MSJ
[18] Paulina CIEŚLAR 1180/1160 MSJ
[23] Joanna SZWAB 970/920 PSK
[16] Marta PIANKA 930/950 MSJ
[25] Magdalena PAŁASZ 750/670 PSK
[19] Nicole KONDERLA 750/670 PSK
[21] Nikola PIETRASZKO 600/600 PSK
[20] Joanna KIL 600/600 PSK
[18] Róża PAWLIKOWSKA 600/600 PSK
Kadra Juniorów
[15] Bartosz KOŚCIELNIAK ???/???/??? FYC
[15] Igor BANKOSZ ???/???/??? FYC
[14] Dawid KONEFAL ???/???/??? FYC
Kadra Juniorek:
[15] Marta BRZECHWA ???/???
[15] Kamila PLATKO ???/???
[14] Justyna POLAK ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie