• Wolne reprezentacje: , , , , , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


NIEMCY
Reputacja: 10*
Zainteresowanie dyscypliną: Wysokie


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 9,990,800$
Manager: Ostachim
Sponsor Główny: Viessmann 5000000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: Adidas 3000000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [58]Andreas FELDER 10* | 2 sezon/y
Trener(Kobiety): [49]Roberto CECON 9* | 2 sezon/y
Trener Juniorów: [65]Hannu LEPISTO 10* | 2 sezon/y
Trener Juniorek: [52]Paul LABRIE 6* | 2 sezon/y
Fizjoterapeuta: [60]Rafał KOT 10* | 2 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Bad Freienwalde (Papengrundschanze) 60 70
Bad Griesbach (Kreuzkopfschanze) 57 63
Baiersbronn (Ruhesteinschanze) 85 90
Bischofsgruen (Ochsenkopfschanze) 64 71
Braunlage (Wurmbergschanze) 90 100
Brotterode (Inselbergschanze) 105 117
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze) 125 140
Garmisch-Partenkirchen (Olympiaschanze) 80 89
Hinterzarten (Rot-Haus Shanze) 98 108
Klingenthal (Sparkasse Vogtland Arena) 125 140
Klingenthal (Vogtlandschanze) 80 85
Lauscha (Marktiegelschanze) 92 102
Meinerzhagen (Meinhardus-Schanze) 62 68
Oberaudorf (Kahlanger Schanze) 80 89
Oberhof (Hans-Renner-Schanze) 120 140
Oberhof (Rennsteig-Schanze) 90 100
Oberstdorf (Heini-Klopfer-Schanze) 200 235
Oberstdorf (Schattenbergschanzen) 120 137
Oberstdorf (Schattenbergschanzen) 95 106
Oberwiesenthal (Fichtelbergschanze) 95 106
Rastbuechl (Baptist Kitzlinger Schanze) 74 78
Ruhpolding (Toni Plenk-Schanze) 90 100
Ruhpolding (Große Zirmbergschanze) 115 128
Schoenwald (Adlerschanze) 85 93
Schonach (Langenwaldschanze) 95 106
Titisee-Neustadt (Hochfirstschanze) 125 142
Willingen (Mühlenkopfschanze) 130 145
Winterberg (Sankt-Georg-Sprungschanze) 81 87
Historia managerów:
Nick Od Do
Ostachim 2019-03-15 0000-00-00
  
Kadra Mężczyzn:
[31] Severin FREUND 650/650/650
[31] Andreas WANK 600/600/600
[30] Pius PASCHKE 700/700/700
[30] Marinus KRAUS 600/600/600
[28] Richard FREITAG 910/910/910
[28] Markus EISENBICHLER 1360/1360/1360
[27] Stephan LEYHE 1010/1040/960
[27] Karl GEIGER 1250/1290/1250
[24] Andreas WELLINGER 1290/1290/1290
[24] Lukas WAGNER 600/600/600
[24] Dominik MAYLÄNDER 600/600/600
[23] David SIEGEL 930/930/930
[23] Sebastian ROMBACH 600/600/600
[22] Martin HAMANN 1240/1240/1290
[22] Felix HOFFMANN 910/910/910
[22] Moritz BÄR 860/860/860
[22] Julian HAHN 600/600/600
[22] Justin NIETZEL 600/600/600
[22] Johannes SCHUBERT 600/600/600
[22] Fabian SEIDL 600/600/600
[22] Paul WINTER 600/600/600
[22] Tim FUCHS 600/600/600
[22] Anton SCHLUETTER 600/600/600
[21] Adrian SELL 600/600/600
[21] Cedrik WEIGEL 650/650/650
[21] Jonathan SIEGEL 600/600/600
[20] Constantin SCHMID 1290/1290/1290
[20] Justin LISSO 1100/1100/1100
[20] Fabian SCHMIDT 600/600/600
[20] Justin WEIGEL 600/600/600
[19] Luca ROTH 980/980/980
[19] Philipp RAIMUND 930/930/930
[19] Killian MÄRKL 710/710/710
[19] Max GOLLER 600/600/600
[19] Benedikt HAHNE 600/600/600
[19] Yanick IDESHEIM 600/600/600
[19] Julian KETTERER 600/600/600
[19] Sebastian LUDWIG 600/600/600
[19] Kilian MAERKL 600/600/600
[18] Eric FUCHS 600/600/600
[18] Quirin MODRICKER 600/600/600
[18] Simon SPIEWOK 600/600/600
[17] Tim HETTICH 600/600/600
[17] Eric HOYER 600/600/600
[17] Emanuel SCHMID 660/660/660
Kadra Kobiet:
[30] Juliane SEYFARTH 800/750
[28] Carina VOGT 800/750
[27] Ramona STRAUB 750/700
[27] Svenja WUERTH 650/600
[24] Katharina ALTHAUS 1320/1270
[24] Anna RUPPRECHT 1320/1270
[22] Gianina ERNST 600/600
[22] Pauline HESSLER 750/700
[21] Agnes REISCH 750/700
[20] Arantxa LANCHO 700/650
[19] Selina FREITAG 870/820
[19] Josephin LAUE 650/600
[18] Alina IHLE 1040/930
[18] Pia Lilian KUEBLER 720/670
[18] Jenny NOWAK 600/600
Kadra Juniorów
[14] Mathias ARENDT ???/???/???
[14] Clemens BOROWSKI ???/???/???
Kadra Juniorek:
[15] Agnes NEUHÄUSSER ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie
[31] Severin FREUND [img]/flagi/ger.png[/img] 650/650/650 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]fa-accessible-icon[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[31] Andreas WANK [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[30] Pius PASCHKE [img]/flagi/ger.png[/img] 700/700/700 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[30] Marinus KRAUS [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[28] Richard FREITAG [img]/flagi/ger.png[/img] 910/910/910 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[28] Markus EISENBICHLER [img]/flagi/ger.png[/img] 1360/1360/1360 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[27] Stephan LEYHE [img]/flagi/ger.png[/img] 1010/1040/960 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[27] Karl GEIGER [img]/flagi/ger.png[/img] 1250/1290/1250 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[24] Andreas WELLINGER [img]/flagi/ger.png[/img] 1290/1290/1290 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[24] Lukas WAGNER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[24] Dominik MAYLÄNDER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[23] David SIEGEL [img]/flagi/ger.png[/img] 930/930/930 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]fa-accessible-icon[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]fa-angle-double-up[/icon][icon]nic[/icon]
[23] Sebastian ROMBACH [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Martin HAMANN [img]/flagi/ger.png[/img] 1240/1240/1290 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Felix HOFFMANN [img]/flagi/ger.png[/img] 910/910/910 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Moritz BÄR [img]/flagi/ger.png[/img] 860/860/860 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Julian HAHN [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Justin NIETZEL [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Johannes SCHUBERT [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Fabian SEIDL [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Paul WINTER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Tim FUCHS [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Anton SCHLUETTER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[21] Adrian SELL [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[21] Cedrik WEIGEL [img]/flagi/ger.png[/img] 650/650/650 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[21] Jonathan SIEGEL [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[20] Constantin SCHMID [img]/flagi/ger.png[/img] 1290/1290/1290 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[20] Justin LISSO [img]/flagi/ger.png[/img] 1100/1100/1100 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[20] Fabian SCHMIDT [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[20] Justin WEIGEL [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Luca ROTH [img]/flagi/ger.png[/img] 980/980/980 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Philipp RAIMUND [img]/flagi/ger.png[/img] 930/930/930 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Killian MÄRKL [img]/flagi/ger.png[/img] 710/710/710 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Max GOLLER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Benedikt HAHNE [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Yanick IDESHEIM [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Julian KETTERER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Sebastian LUDWIG [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Kilian MAERKL [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[18] Eric FUCHS [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[18] Quirin MODRICKER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[18] Simon SPIEWOK [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[17] Tim HETTICH [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[17] Eric HOYER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[17] Emanuel SCHMID [img]/flagi/ger.png[/img] 660/660/660 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[30] Juliane SEYFARTH [img]/flagi/ger.png[/img] 800/750/600 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[28] Carina VOGT [img]/flagi/ger.png[/img] 800/750/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[27] Ramona STRAUB [img]/flagi/ger.png[/img] 750/700/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[27] Svenja WUERTH [img]/flagi/ger.png[/img] 650/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[24] Katharina ALTHAUS [img]/flagi/ger.png[/img] 1320/1270/660 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[24] Anna RUPPRECHT [img]/flagi/ger.png[/img] 1320/1270/660 [icon]fas fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Gianina ERNST [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[22] Pauline HESSLER [img]/flagi/ger.png[/img] 750/700/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[21] Agnes REISCH [img]/flagi/ger.png[/img] 750/700/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[20] Arantxa LANCHO [img]/flagi/ger.png[/img] 700/650/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Selina FREITAG [img]/flagi/ger.png[/img] 870/820/660 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Josephin LAUE [img]/flagi/ger.png[/img] 650/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[18] Alina IHLE [img]/flagi/ger.png[/img] 1040/930/660 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[18] Pia Lilian KUEBLER [img]/flagi/ger.png[/img] 720/670/660 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[18] Jenny NOWAK [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]fa-trophy[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[14] Mathias ARENDT [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[14] Clemens BOROWSKI [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[15] Agnes NEUHÄUSSER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[21] Axel MAYLÄNDER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[21] Niclas HEUMANN [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[19] Claudio HAAS [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[16] Konstantin SCHUSTER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[16] Layla KORNFEDER [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]
[16] Nadia SEITZ [img]/flagi/ger.png[/img] 600/600/600 [icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon2]nic[/icon2][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon][icon]nic[/icon]