• Wolne reprezentacje: , , , , , ,
Witaj! Logowanie Rejestracja


AUSTRIA
Reputacja: 7*
Zainteresowanie dyscypliną: Wysokie


Informacje o reprezentacji:
Budżet: 6,048,760$
Manager: jotbik95
Sponsor Główny: Baltika 4,250,000$ | 1 sezon/y
Sponsor Techniczny: New Balance 2,500,000$ | 1 sezon/y
Sztab Szkoleniowy:
Trener: [39]Evgeniy PLEKHOV 6* | 1 sezon/y
Trener(Kobiety): [54]Marco EICHELBERGER 1* | 1 sezon/y
Trener Juniorów: [38]Patrick STRAUSS 1* | 1 sezon/y
Trener Juniorek: [33]Yoshiyuki FUJII 8* | 2 sezon/y
Fizjoterapeuta: [51]Stephan AUSTERLITZ 8* | 2 sezon/y
Skocznie Narciarskie:
Skocznia K HS
Absam (FISU-Schanze) 63 69
Achomitz (Natursprunganlage) 75 80
Bad Goisern (Kalmberg-Schanze) ZAMKNIETA 90 91
Bad Mitterndorf (Tauplitz) 200 235
Bischofshofen (im. Paula Ausserleitnera) Licencja na sez III 125 140
Bischofshofen (Laidereggschanze) 65 78
Eisenerz (Erzbergschanze) 98 109
Hinzebach (Aigner Schanze) 85 94
Innsbruck (Bergisel) Licencja na sez III 120 130
Murau (Hans-Walland-Großschanze) ZAMKNIETA 120 125
Ramsau (Mattenschanze) 90 98
Saalfelden (Bibergschanze) 85 95
Seefeld (Toni-Seelos-Schanze) Licencja na sez III 99 109
Stams (Brunnentalschanzen) 105 115
Tschagguns (Zelfen) 97 108
Villach (Alpenarena) 90 98
Historia managerów:
Nick Od Do
jotbik95 2020-03-31 0000-00-00
Filozof20 2019-03-15 2020-03-23
  
Kadra Mężczyzn
[27] Stefan KRAFT 1230/1230/1250 PS
[22] Jan HOERL 910/920/950 PS
[27] Daniel HUBER 870/870/870 PS
[25] Philipp ASCHENWALD 860/860/870 TRENING
[18] David HAAGEN 780/790/820 PK
[18] Maximilian ORTNER 770/770/770 TRENING
[29] Michael HAYBOECK 760/760/780 TRENING
[18] Marco WOERGOETTER 750/720/680 TRENING
[18] Xaver AIGNER 680/680/680 TRENING
[20] Claudio MOERTH 680/650/600
[35] Manuel FETTNER 600/600/600
[28] Markus SCHIFFNER 600/600/600
[27] Clemens AIGNER 600/600/600
[27] Florian ALTENBURGER 600/600/600
[27] Thomas LACKNER 600/600/600
[26] Ulrich WOHLGENNANT 600/600/600
[26] Stefan HUBER 600/600/600
[25] Elias TOLLINGER 600/600/600
[24] Thomas HOFER 600/600/600
[23] Janni REISENAUER 600/600/600
[23] Markus RUPITSCH 600/600/600
[22] Clemens LEITNER 600/600/600
[21] Maximilian LIENHER 600/600/600
[21] Stefan RAINER 600/600/600
[21] Mika SCHWANN 600/600/600
[21] Julian WIENERROITHER 600/600/600
[21] Florian MITTENDORFER 600/600/600
[21] Noah VALTINER 600/600/600
[20] Valentin PRAUN 600/600/600
[20] Peter RESINGER 600/600/600
[20] Josef RITZER 600/600/600
[19] Elias MAUER 600/600/600
[19] Niklas BACHLINGER 600/600/600
[19] Noah WIDHOELZL 600/600/600
[18] Michael HOFER 600/600/600
[18] Florian KROELL 600/600/600
[18] Dominik KULMITZER 600/600/600
[18] Hannes LANDERER 600/600/600
[18] Markus MUELLER 600/600/600
[18] Daniel TSCHOFENIG 600/600/600
Kadra Kobiet
[20] Lisa EDER 930/850 PSK
[20] Marita KRAMER 880/800 PSK
[19] Vanessa MOHARITSCH 880/800 PSK
[24] Chiara HOELZL 740/690 PSK
[21] Katharina ELLMAUER 730/680 PKK
[16] Miriam MACH 630/630 PKK
[16] Valentina EGGER 620/620 PKK
[30] Jacqueline SEIFRIEDSBERGER 600/600
[24] Elisabeth RAUDASCHL 600/600 PKK
[23] Sophie SORSCHAG 600/600
[23] Julia HUBER 600/600
[22] Claudia PURKER 600/600
[21] Sophie MAIR 600/600
[19] Marit WEICHSELBRAUN 600/600
[19] Hannah WIEGELE 600/600
[18] Annalena SLAMIK 600/600
[18] Sophie KOTHBAUER 600/600
[18] Jasmina KOHLER 600/600
Kadra Juniorów
[15] Benjamin KOSTNER ???/???/??? FYC
[15] Werner BONIGUT ???/???/??? FYC
[14] Martin STRAUSS ???/???/??? FYC
Kadra Juniorek:
[15] Mira BUHL ???/???
[15] Fabienne MITTERMEIER ???/???
[15] Isabell HUNDERTWASSER ???/???
[15] Angelina HASS ???/???
[14] Helene HEILIG ???/???
Osiągnięcia:
Data Osiągniecie